• 798
  • 0

İstediğin Her Kıyafeti Giyebilmek için: Rezonans Terapileri

Fazla kilolu olan her birey giyim alışverişi yaparken hep bir beden ufak kıyafet almak ister, ama maalesef bu girişim genelde hüsranla sonuçlanır. Her alışverişin arkasından kararlı bir şekilde başlanan diyet girişimleri de tatlı ve açlık krizleri sonrası genelde başarısızlıkla sonuçlanır. Unutmayın hem her istediğinizi yemek, hem de kilo vermek mümkün değildir. Başarılı, sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo vermenin, özellikle göbek ve basen bölgesindeki yağların yıkımı sadece diyet yapmak ve düzenli egzersiz ile mümkündür. 
Koşuyolu Rezonans olarak sizi başarısız diyetlerden, işe yaramayan çaylar ve doğal(!) karışımlardan, tehlikeli obezite ameliyatlarından farklı olarak, biofeedback cihazımızla rezonans yöntemi kullanarak iştah ve bilinçaltı kontrol programı ve gıda intolerans testi sayesinde açlık ve tatlı krizi çekmeden zayıflamaya davet ediyoruz. 
Biorezonans teknolojisi ile iştahınızı ‘’abur cubur’’ olarak tarif edilen fast-food ürünleri, çikolata, karbonhidrat içerikli gıdalara(hamurişi,makarna,pilav) kapatarak, açlık çekmeden ve diyet yapıyor hissi oluşmaksızın  kilo vermenize yardımcı oluyoruz. 
Detaylı bilgi için mutlaka bizimle iletişime geçin.

0(216) 5454555
0(542) 4324455

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *