• 530
  • 0

Acaba nerede HATA yapıyorum?

OBEZİTE İLE MÜCADELE MERKEZİ

“Bir şeyin imkânsız olduğuna inanırsanız, aklınız bunun neden imkânsız olduğunu size ispatlamak üzere çalışmaya başlar. Ama bir şeyi yapabileceğinize inandığınızda, gerçekten inandığınızda, aklınız yapmak üzere çözümler bulma konusunda size yardım etmek için çalışmaya başlar.” David J. Schwartz

Obezitenin kaderiniz olduğuna inanırsanız, bu bilinçaltınıza yerleşecek ve bu durumdan kurtulmak için başvuracağınız birçok yol başarısız olacaktır. Ancak sağlığınızı düşünerek obeziteden kurtulacağınıza inanırsanız bu durumda bilinçaltınız başvurduğunuz yöntemlerde sebat etme konusunda size destek olacaktır.

Sağlıksız beslenme kısa vadede kabızlık, şişkinlik,halsizlik,yorgunluk; uzun vadede ise tansiyon yüksekliği, obezite, damar tıkanıklıkları, ateroskleroz, kalp hastalıkları gibi birçok hastalığa davetiye çıkartmaktadır. Obezite belki de günümüzün en büyük sağlık sorunlarının başında gelmektedir. Zira unutulmamalıdır ki, vereceğiniz her 1 kg başına tansiyon değerlerinizde 1 mmHg düşme olacak, vereceğiniz her 5 kg ise ilerleyen yıllarda diyabet ve aşırı kilolara bağlı gelişen diz ve eklem ağrılarınızda %50 azalma sağlayacaktır.

 Biz size sadece zayıflamayı değil, zayıflamayla beraber sağlıklı bir yaşam stili vaat ediyoruz. Diyetteyken sizi en çok zorlayan;

-Motivasyon eksikliği

-Sürekli acıkma hissi

-Baş edilemeyen tatlı krizleri

-Sevilen yemeklerden uzak kalma hissine bağlı gelişen stres

-Aynaya baktığınızda vücudunuzda hiçbir değişiklik görememe gibi sıkıntıları yaşamadan sağlıklı ve mutlu bir yaşama davet ediyoruz.

Koşuyolu Rezonans olarak biofeedback cihazımızla beslenme alışkanlıklarınızı değiştirerek ve hazım problemi yapan gıdalara karşı metabolizmanızı düzenleyerek, iştahınızı kontrol altına alıp, diyet yapıyor hissi oluşmadan ve cerrahi yöntemlere gerek kalmadan sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olmaktayız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *